Erkenci Kuş 19.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Erkenci Kuş 19.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümü 10 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Erkenci Kuş bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/roxhi

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Can’ın evinde Sanem’i bekleyen sürpriz ne olacak?

Geç saatlerde kaldıkları asansörden kurtulan Can ve Sanem mecburen Can’ın evine giderler ve geceyi birlikte geçirirler. Can’ın evinde Sanem’i bekleyen sürpriz onu çok mutlu eder. Can ajansın geleceği için çok önemli olan Compass sport için harıl harıl çalışmaya başlar. Kampanyanın en iyi şekilde hazırlanması için tüm ekip Sanem’in yönlendirmesiyle kampa gider. Kampa iki davetsiz misafir daha katılır. Bunlar Gamze ve Fabbri’dir.

5 Yorum Var

 1. Anonim

  7 Kasım 2018 - 23:07

  Sanem’in kendisi gibi iç sesi de saçmalamalara doyamıyor. Çok güzel bir cast varken neden biraz daha yaratıcı senaryo yazılamıyor. Sanem Can’ı görünce 15 yaşındaki kız gibi hareketler yapıyor. Can’ın Sanem’e aşık olduğunu söylediği bölümü hatırlıyorum da çok güzel duygu geçişleri vardı. Dizinin çok fazla uzayacak bir hikayesi yok. İşyerinin aldığı farklı işlerle, müşterilerle götürecekler herhalde. Önemli olan tutarlı bir gidiş olması. İnsanlar bu diziyi rahatlamak gülmek için seyrediyor.

 2. berrak

  7 Kasım 2018 - 02:28

  Tutarsız davranışlarıyla tavan yapan Sanem çekilmez oldu. Daha ciddi ve güzel birini getirin Can ın karşısına. Çok oyuncak oldu hareketleri bunların. Hem de bir amaç belirtiyor. Aliye Uzunatağan (neden tek bir bölüm göründü.. Onun güzel konuşmaları ve özel ses tonunu bu dizide daha çok görmek isteriz… (Tavukçu) yani… Reklam ajansı güzel ve gençlerin çalışmasını öne çıkarıyor. Ama şu kötülere bir set çekin artık… Aylin ve Emre… Emreyi tetikleyen Aylini atın bence işten… EMRE yi kandırıyor… Sanemin ablası daha olgun ve yapıcı…

 3. Anonim

  6 Kasım 2018 - 19:11

  Sanem Can’ın söylediği o lafları sineye çekip bir günde şirkete dönüverdi. Bir işten ayrılıyor sonra dönüyor. Bunlar ayrılar mı? Barıştılar mı? Son 1-2 bölüm konuşmalarda garip bir saçmalama hali var. İki baş oyuncu hemen başka karakterlerle birbirini kıskandırma yolunda. Bunu biraz daha farklı işleyebilirler. Leyla, Emre Bey’e çok doğru yapıcı konuşmalar yapıyor. Emre Sanem ile Can ve annesini barıştırsa. Anne Aylin’in ne mal olduğunu anlayıp Aylin’e yolu gösterse.

 4. Ebru

  6 Kasım 2018 - 14:52

  Canın konuşmalarını neden böyle umursamaz lavbali yaptınız ya hiç yakışmıyor hadi sanem tmm dedik ama cana da yaptırmayın saçma şeyler adamın konuşması böyle bi cazibeyi itici yapıyor nolur yapmayın

 5. Ayşe

  5 Kasım 2018 - 21:15

  Çok iyi ya baya iyi baya baya iyi👍😉

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.