Erkenci Kuş 30.Bölüm Önizleme

REKLAMLAR

Erkenci Kuş 30.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümü 16 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Erkenci Kuş bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0a6k2

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Can ve Sanem aşkında yeni kriz! Can, Sanem’i affedecek mi?

Sanem’in kokusunu Fabbri’ye verdiğini öğrenen Can, büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Sanem kendini ifade etmeye çalışsa da Can çok kırılmıştır ve kafasını toplamak için birkaç gün şehir dışına çıkmaya karar verir. Sanem ve Can’ı barıştırmak için bunu fırsat bilen Emre bir plan yapar, Leyla ve Ceyceyden de destek alır. Aynı otelden Sanem için de bir oda ayarlarlar. Sanem başta istemese de otele gider. Karşılaşmaları bir tesadüfmüş gibi davranır. Otelde katıldıkları seminerde yaptıkları hatalarla yüzleşme fırsatı bulurlar. Acaba bu plan, aşklarına kaldıkları yerden devam etmek için yeterli olacak mıdır?

6 Yorum Var

 1. gamze

  10 Şubat 2019 - 14:40

  çok güzel bir bölüm bizi bekliyor…

 2. Salih ümmet

  10 Şubat 2019 - 14:00

  Şahsen ben bu yeni olayı kınıyorum çünkü bu olayda canın annesi saneme karşı +1 oldu sanem can ile arasını düzeltip annesiyle canı barıştırabilir

 3. Anonim

  10 Şubat 2019 - 13:00

  Yorum yazdım gönderemedim diye düşünüyorum ve tekrar yazıyorum. Fabri ve Aylin’den sonra diziye bir küçük şans veriyorum. Can Sanem’e onun kendine güveni olduğu zaman daha çok beğendiğini söyledi. Sanem vıcık vıcık… Sanem biraz kendine gelsin ve lütfen Fabri’ye koku verme nedenini Can’ın hapisten kurtulması için olduğunu söylesin ve basıp gitsin. Birazda Can koşsun peşinden. Bu defa Can saçmalasın. Bu Polen nasıl bir karakter?? Adam seni sevmiyorum dedi ve gidip gelmeye devam ediyor. Bu haliyle dizi ilkokul müsameresi gibi. Olayları Can ve Sanem evliliğiyle merkeze alıp mahallede, anne ve Mevkıbe arasında yaşanacak komik olaylarla farklı bir yöne götürebilirler.

 4. Hatice

  10 Şubat 2019 - 11:47

  Bu güne kadar ki en eğlenceli, komik bölümdü. Çok keyif aldık dizi bitene kadar güldük. İşte böyle olsun eğlenceli, komik. Can, parfümü kendisi için verdiğini biliyor Sanem’in korktuğu gibi olmayacak hatta 30.bölümde yüzüğü kabul edecek gibi. Onların sevgileri Polen ve Hüma’yı alt etmeye yeter. Leyla, gerçeği öğrendi umarım Emre’ye döner. Osman gerçek sevgiyi görünce onu bırakır. Galiba Muzaffer-Güliz aşkı doğuyor gibi. Oynarken bakışmalar… Muzaffer de aşkı bulsun artık. Ceycey’in mahalleye gelmesi iyi oldu. Sevgilerini göstermeye başladılar. İşi tekrar aldılar en güzeli artık Sanem aklıyla, tarzıyla öne çıkmaya başladı. Biz, hep bunu istedik. Giyim tarzı değişti, akıllı ve olgun kadına döndü. Can onu çok seviyor asla bırakmaz. Aradaki bu yanlış anlamalar onların aşkını güçlendirir. Her şey olması gerektiği gibi lütfen bu istikrarla gidin. Deren ve Sanem çok güçlü bir dostluğa adım attılar. Deren’de aşkı bulsun. Onunda hayatına biri girsin. Yine aksiyon, küçük yalanlar olsun ki dizi enerjisini kaybetmesin. Can’ın babası iyileşip gelsin. Hüma’yı ancak o durdurur. Sanem’in anne ve babası sevgi dolu onları sürekli kavga ettirmeyin. Rekabet olsun ama sevgilerinden taviz vermesinler. Dolu dolu sevgiyle büyüyen kızları üzmeyin ve aileyi parçalamayın. Sevgi bu kadar kolay ve çabuk bitmesin.

 5. Gizem

  10 Şubat 2019 - 00:47

  Çok iyi olmuş Fabri ve Aylin gittiler. Entrika dizisi istemiyoruz artık, romantik aşk dolu dizi istiyoruz. Can, Sanemi affedecek galiba. Bundan sonra ayrılmasınlar tekrar evlenme teklif etsin ve bu sefer Sanem kabul etsin ve yüzüğü taksın.

  • can ve sanem hayranı

   10 Şubat 2019 - 20:03

   can ve sanem lütfen mutlu olsun artık öyle büyük bir aşk ki onlarınki hiçbir entrika ve yalan dolan onları ayıramaz sevgilerini dahada güçlü kılar ikisini unlar istiyorumde çok ama çok seviyorum artık mutlu olsunlar

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.